Всеукраїнський з'їзд аудиторів України


13.10.2015р.
    Провідні спеціалісти ― аудитори Аудиторської фірми “Інфо-сервіс-аудит”: Інна Данилюк, Тетяна Григорчук, Олег Дячук взяли участь у Всеукраїнському з'їзді аудиторів України, який відбувся у Києві 13 жовтня 2015 року.   
В роботі з’їзду прийняли участь народні депутати України, представники Адміністрації Президента України, Секретаріату Кабінету Міністрів України, Національного банку України, Міністерства фінансів України, Міністерства економічного розвитку та торгівлі, Міністерства юстиції України, Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, Національної комісії з регулювання ринку фінансових послуг, Державної регуляторної служби України, Торгово-промислової палати України, підприємці та представники бізнесу.

   Під час роботи учасники з’їзду розглянули питання «Моделі гармонізації українського законодавства в сфері аудиторської діяльності із законодавством ЄС» та обговорили законопроект «Про аудиторську діяльність», зареєстрований Верховною Радою України 06.10.2015 року за № 2534 та законопроект «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», оприлюднений на офіційному сайті Міністерства фінансів України 17.08.2015 року.

    З’їзд ухвалив резолюцію щодо гармонізації норм національного законодавства про аудиторську діяльність із законодавством Європейського Союзу та окрему резолюцію, що звертає увагу КМУ на невідповідність Постанови КМУ № 390 від 4 червня 2015 р. «Деякі питання проведення аудиту суб’єктів господарювання державного сектору економіки» чинному законодавству України.

    Відбулося також розширене засідання Ради ВПГО «САУ» за участю керівників та представників професійних організацій Федерації професійних бухгалтерів та аудиторів України, ВПГО «Спілка податкових консультантів України», членів Аудиторської палати України, уповноважених регіональних представників Аудиторської палати України та науковців

    На засіданні були прийняті зауваження та пропозиції до проекту Закону України «Про аудит фінансової звітності та аудиторську діяльність», оприлюдненого на офіційному сайті Міністерства Фінансів України 17.08.2015 року. 


   Цей захід проходив з ініціативи ВПГО “Спілка аудиторів України”, підтриманий професійними організаціями бухгалтерів та аудиторів України та Аудиторською палатою України.
Время генерации: 0,095 сек. / Количество запросов: 19 шт. за 0,010 сек.