Історія

Більше 20 років тому

Більше 20 років тому однодумці, які вже на той час мали досвід роботи у сфері аудиту, бухгалтерського обліку, економіки та консалтингу,  прийняли спільне рішення заново починати професійну аудиторську діяльність.

Результатом такого рішення стало отримання ліцензії на провадження аудиторської діяльності, яка була видана товариству з обмеженою відповідальністю – аудиторській фірмі «Інфо-сервіс-аудит» 05 травня 1995 року.

1

Ми орендували один кабінет, своїми силами робили ремонт, клеїли шпалери, підбирали меблі. Але основним надбанням того часу були ноутбуки! Таке диво тоді було не в кожного. Працювали практично без вихідних, бо була потреба перелаштувати у першу чергу себе, свою свідомість під вимоги того часу.

2

Згодом зрозуміли, що лише тоді можна отримати фахові знання, коли сам прочитаєш матеріал, законспектуєш його і поясниш так, щоб слухачам було і зрозуміло і цікаво. Так з’явилася ідея проводити семінарські заняття для клієнтів нашої аудиторської фірми, які ми проводимо дотепер.

3

Крім семінарів з часом почала зростати кількість замовлень на проведення аудиту (обов’язкового, ініціативного, податкового), усе більше і більше доводилося захищати інтереси клієнтів у судах після незаконних донарахувань за результатами податкових перевірок.

4

Винагорода за наші послуги дозволила втілити в життя мрію про власний офіс. У 2003 році у Рівному з’явився «Діловий центр», за будівництво якого директору аудиторської фірми «Інфо-сервіс-аудит» Данилюк І.Г. була вручена грамота Державного комітету України з будівництва та архітектури за вагомий вклад у спорудження об’єкту-переможця конкурсу на кращі будинки і комплекси житлово-цивільного та промислового призначення. Фахове вирішення складних питань, високий професійний рівень стали джерелом підприємницького духу і цінностей, які і дотепер лежать в основі бізнес-культури та бізнес-стратегії аудиторської фірми.

5

Для досягнення поставленої перед нами мети під час надання аудиторських послуг ми багато років зобов’язані дотримуватися і дотримуємося таких фундаментальних засад як незалежність, об’єктивність, компетентність, майстерність, конфіденційність, чесність, професійна поведінка, професійні норми і технічні стандарти. Аудиторська палата своїм рішенням вже двічі підтвердила належну якість аудиторських послуг, що надає аудиторська фірма «Інфо-сервіс-аудит»: фірма включена у Перелік аудиторських фірм, які відповідають критеріям для проведення обов’язкового аудиту.

6

Ми активні і увесь час рухаємося вперед. До прикладу: ініціювали проведення науково-практичного семінару на тему «Формулювання думки та надання звіту щодо фінансової звітності: теорія та практика застосування МСА 700», засідання круглого столу «Проблемні питання запровадження системи електронного адміністрування податку на додану вартість», на якому були присутні керівники підприємств Рівненщини та Волині, провели семінар для аудиторів Рівненщини щодо фінансового моніторингу, провели заняття з бухгалтерського обліку по тренувальній програмі «Фітнес для бухгалтера».

7

Аудиторська фірма «Інфо-сервіс-аудит» нагороджена відзнакою «Знак якості». Крім того, за досягнення переваги над конкурентами та здобуття переможного 1-го місця  серед 350 000 підприємств України, що підтверджено цифрами державної статистики та аудитом рейтингу, аудиторська фірма «Інфо-сервіс-аудит» визнана підприємством 2010 року. На даний час на фірмі працюють три сертифіковані аудитори, а команда професіоналів відзначається стабільністю кадрів.

8

Нашими клієнтами є більше 80 суб’єктів господарювання різних організаційно-правових форм та напрямків господарювання, які можуть в будь-який час звернутися до нас за допомогою. Зараз ми сильні і впевнено крокуємо по життю, ми сповнені творчих задумів та прагматичних міркувань. Ми впевнені, що усі наші проекти та ідеї знайдуть своє втілення в реальність, а однодумці завжди будуть поруч і підтримають один одного.