Графік семінарів

Вже більше 20 років фахівцями аудиторської фірми двічі на місяць організовуються двогодинні семінари з питань бухгалтерського, податкового, трудового та іншого законодавства.

Детальніше про організацію семінарів

Семінари проводяться для наших клієнтів в місті:

Графік проведення інформаційно-консультаційних семінарів на 2021 рік у м. Рівному (вул. Степана Бандери, 26в)

Запрошуємо на семінар по одному представнику від Замовника

Семінари проводитимуться по середах та четвергах з 10-00 до 12-00

 

Місяць Перший семінар місяця Другий семінар місяця
Січень 14 28
Лютий 11 25
Березень 11 25
Квітень 8 22
Травень 13 27
Червень 10 24
Липень 8 22
Серпень 5 19
Вересень 9 23
Жовтень 7 21
Листопад 11 25
Грудень 9 23

Про організацію семінарів

 • На сьогоднішній день, із стрімкими змінами в законодавстві та великим документообігом бухгалтер обмежений в часі для того, щоб прослідкувати всі зміни в законодавстві і самостійно розібратися у всіх нюансах бухгалтерського та податкового обліку.

  Ми, організовуючи такі семінари, допомагаємо зекономити час бухгалтера та забезпечуємо його потребу у отриманні всебічної інформації, щодо змін в законодавстві, у вирішенні спірних питань по неоднозначному трактуванню законодавчих норм контролюючими органами, тощо.

 • Окрім, нормативно-правової бази та роз’яснень контролюючих органів з нашими коментарями, на семінарських заняттях ми надаємо розроблені нашими спеціалістами аналітичні матеріали (у формі схем, таблиць, запитань-відповідей тощо). Завжди цікавою є інформація, що звучить на наших семінарах в рубриці «Запитання клієнтів». Свої запитання, відповіді на які ви бажаєте почути на семінарі ви можете надіслати нам напередодні семінару на електронну пошту або задати по телефону.

 • Наші спеціалісти використовують усі свої знання та досвід для створення та донесення у зрозумілій формі нової актуальної інформації, яка необхідна для прийняття оптимальних та адекватних управлінських рішень та яка надає можливість максимально зменшити ризики клієнтів у їхній діяльності.

  Завдяки тому, що семінарські заняття проводяться у формі діалогу, наші клієнти мають змогу поділитись своїм досвідом та підходом до вирішення конкретних питань.

 • Ми прагнемо постійно вдосконалювати рівень наданих нами послуг. З цією метою, залучаємо до виступу на наших семінарах фахівців з різних галузей, які мають відповідну кваліфікацію та компетентні у тому чи іншому конкретному питанні.

  Всі матеріали семінарів ми надсилаємо нашим клієнтам на їх електронну адресу.

Семінари проводяться для наших клієнтів:

 • у м. Рівне в приміщенні актового залу Ділового центру, який знаходиться за адресою: м. Рівне, вул. Степана Бандери, 26в.
 • Семінари проводяться згідно графіка з 10 до 12 години.
 • Вартість семінарів для клієнтів фірми входить в вартість місячного абонентського обслуговування, з яким можна ознайомитися у Переліку послуг

Нашою основною метою є забезпечення високоякісного рівня надання інформаційно-консультаційних послуг у сфері бухгалтерського і податкового обліку та аудиту, а також оптимізації оподаткування.

З нами цікаво! Завжди раді Вам допомогти і бачити на наших семінарах.